Pompacı Arayan Açelya

Pompacı Arayan Açelya
İzmir de dünyaya gelmiş olan 19 yaşında güzel bir kız ile seks yapmak ister misiniz? Buna hayır diyecek sanırım bir erkek yoktur. Resimlerime baktıktan sonra sanırım daha da bu arzularınız pekişecektir. Kumral ve beyaz tenli bayan sevenler bana hemen ulaşabilir. Boyum 1,56. Yani kosa boylu bir pilicim diyebilirim.

Sizi keyif dünyanızda şah yapmak benim vazifem. Şimdiye kadar 1 sene içerisinde birçok erkekle birlikte oldum ve hepsinin memnun olduğuna eminim. Siz doysanız bile ben asla doymam ve her zaman daha fazlasını isterim. Bu sebeple isterseniz tek isterseniz birkaç kişi gelerek beni doya doya sikebilirsiniz. Ben tek siz hepiniz emin olun ki hepiniz bitseniz bile ben kucağınızdan inmeyeceğim.

Her bayanın erkeğinden beklediği bazı hususlar bulunur. Öncelikle sadece kendini düşünen ve beni bir kenarda bırakacak kişilerden nefret ediyorum. Beni de mutlaka boşaltacak ve benim de buna ihtiyacım olduğunu bilen erkeklerle birlikte olmak isterim. Öz bakımına gerçekten önem veren erkekler de tüm bayanlar olduğu gibi benim de hoşuma gider. Paspal ne olduğu belirsiz erkeklerden de ayrıca hoşlanmıyorum. Anal seks istemiyorum. Sakso çekmeye bayılırım. İlişkinin başında ve sonunda her zaman sakso çekmek isterim Ayrıca sizinle 69 pozisyonunda çıldırmak en büyük hayalim diyebilirim.

Buluşma yerimiz olarak size birçok alternatif sunabilirim. Öncelikle oteller olmak üzere sizin eviniz veya benim evimde buluşabiliriz. Bu nokta da her hangi bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Bana ulaşmak çok kolay. Başkaları gibi telefon numarası bırakmayacağım. Size olan saygımdan ve sevgimden ben size ulaşıyorum. Profilimin altına lütfen güzel bir mesaj yazın ve sonra mailinizden size ulaşmamı bekleyin.

Merak etmeyin size öyle uzun süre bekletmeyeceğim. Zaten ben de alev alev yanmakta olmamdan dolayı sürekli olarak yorumları takip ediyorum. Şuan emin olun bende sayfadayım ve sizin mesajlarınızı bekliyorum. Yorum yazmanızla size dönüş yapmam bir olacak buna emin olabilirsiniz. Kendinize bir güzellik yapın ve 1 gününüzü bana mutlaka ayırın. Sizi çok ama çok seviyorum. Öptüm bay bay :)